© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Koray Haluk Çağlar Kimdir? Ne İş Yapar?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Koray Haluk Çağlar Kimdir? Ne İş Yapar?

Koray Haluk Çağlar Kimdir? Ne İş Yapar?

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
218 0

Dj Koray Haluk Çağlar, 12 Aralık 1989’da İstanbul’un Bakırköy ilçesinde doğmuştur ve aslen Sivaslı’dır. Kendisi, DJ Koray Haluk Çağlar markası altında 10 yıldan fazla bir süredir İstanbul’da profesyonel bir DJ olarak hizmet vermektedir.

Özellikle düğün, kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve doğum günü gibi özel günlerde, sevdikleri ile kutlama yapmak isteyenlere eğlenceli ve samimi bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Koray Haluk Çağlar, öncelikle müşterileri ile tanışarak hayallerindeki organizasyon hakkında bilgi edinmektedir. Kendisinin daha önce sahne aldığı organizasyonlardan kaydedilmiş görüntüleri müşterileri ile paylaşarak, nasıl bir hizmet alacakları hakkında örnekler sunmaktadır.

Daha sonra, müşterilerin düğün yapacakları mekanı inceleyerek, sahne sistemlerini kurmakta ve performans öncesinde gerekli ayarlamaları yapmaktadır. Kendisi, titiz bir şekilde çalışarak, müşterilerinin sorunsuz bir süreç yaşamalarını sağlamaktadır.

Müzik geçişlerinde herhangi bir boşluk bırakmamaya özen göstererek, sevdikleri ile eğlenmek isteyenlere en uygun tonlarda geçişler yapmaktadır. Ayrıca, oyun havalarıyla sevdikleri ile birlikte oynamak isteyenlere, hayallerinin ötesinde eğlenceli bir daveti sunma sözü vermektedir.

Koray Haluk Çağlar, İstanbul’da tanınan ve bilinen bir DJ olarak, sevdikleri ile özel anlarını daha da renklendirmek isteyenler için hizmet vermektedir.

 

İlgili Yazılar