© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Kalıcı olarak çatlaklardan kurtulmak ve sonsuza kadar genç bir cilt için!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kalıcı olarak çatlaklardan kurtulmak ve sonsuza kadar genç bir cilt için!

Kalıcı olarak çatlaklardan kurtulmak ve sonsuza kadar genç bir cilt için!

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 5 dk okuma süresi
266 0

Antik çağların cilt sırrı

Bademin kuru ve çatlak cilt bakımında kullanılması eski Çin, Ayurvedik ve Greko-Pers tıp okulları öğretilerinin bir parçasıydı. L’Occitane’nın bademli vücut yağının içinde yüzde 50’den fazla badem özü bulunur. Bu da onu doğal olarak Omega 6, kamelya yağı ve Omega 3 açısından zengin kılar. Sürüldüğü andan itibaren 48 saat durmaksızın cilde nemlendirme sağlar, besler, sıkılaştırır ve çatlak izlerini onarır. Tende satensi, pürüzsüz bir son bırakır.

 

Çatlakları saklamaya çalışmaya son! 

Çatlaklar kolajen ve elastin liflerindeki bozulmalar nedeniyle meydana gelir. Hamilelik, menapoz, ergenlik ya da düzensiz ve asidik beslenme dönemlerinde sıkça oluşmaya başlar.

 

Vücut çatlakları ve pürüzlü cilt ile baş etmek, cildin elastikeyitini artırmaktan geçer. L’Occitane badem vücut yağını 2 ay boyunca günde 2 defa uygulamak, iyi bir görünüm ve sıkılık elde etmenin anahtarı kabul edilir. Daha etkili ve hızlı sonuç için, badem duş jeli ya da duş peelingi ile banyo yapıp, badem yağı ile bakımı tamamlamanız büyük önem taşır.

 

Vücut bakım rutininizi tamamlamak için..

 

İlk adım duş jeli – Almond Shower Oil

2’si 1 arada formülü ile bu duş yağı, cildi temizlerken anında nemlendirir ve duş rutinini keyifli bir ritüle dönüştür. Su ile temas ettiğinde bu altın renkli yağ, yumuşak bir süte dönüşür. L’Occitane’ın ikonikleşmiş Badem duş jeli yaz boyu size eşlik etmesi gereken ürünler arasında yer alır.

 

İkinci adım – Peeling – Almond Delicious Paste

Almond Delicious Paste, badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilerek keyif veren bir peeling karışımı elde edilir. Cildi ölü derilerden arındırarak, aynı zamanda bakım yapan etkili bir peelingdir.
Cilt mükemmel bir şekilde pürüzsüzleşir ve yumuşar, taze bademin yumuşak notalarıyla nazikçe kokulanır.

 

Ya da

 

Almond Shower Scrub

Hem duş jeli, hem peeling ikisi bir arada tercih edenler, Almond Shower Scrub tam size göre.. İçeriğindeki badem yağı ve bademin ezilmiş kabuklarıyla zenginleştirilmiş bir vücut peelingidir. Köpüren ve kolay eriyen jel kıvamlı yapısıyla cildinizi nazikçe temizler ve ciltteki ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olur. Bu eşsiz badem özlü duş peelingi ile cildiniz yumuşacık olurken badem çiçeklerinin nazik ve tazeleyici kokusu ile kokulanır.

 

Üçüncü Adım –  Almond Supple Skin Oil

48 saate kadar nemlendirme sağlayan Almond Supple Skin Oil, yüzde 50 badem yağı ile formüle edilmiştir. Cildin yumuşaklığını artırır, elastiket kazandırarak, sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi besler ve ışıltı kazandırır. Duş sonrası bakımınızda 2 aylık düzenli kullanım sonrası ciltteki çatlak izlerinde azalma, eşit cilt tonu görünümü sağlamaya yardımcı olur.

 

 

Almond Shower Oil 250 ml – 320 TL 

Almond Shower Oil 500 ml  – 540 TL

Almond Shower Oil Eco – Refill 500 ml – 480 TL

Almond Shower Scrub 200 ML – 320 TL

Almond Delicious Paste 200 ml – 575 TL

Almond Supple Skin Oil 100 ml – 645 TL

 

İpucu: Sabah ve akşam tüm vücuda yukarı doğru dairesel hareketlerle cilde masaj yaparak uygulayın. Cildin gevşemesiyle ilgili bölgelere (uyluklar, kalçalar, karın ve kollara) odaklanın.

İlgili Yazılar