© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Hamza Dağ, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: "İzmir'in Potansiyelini Ortaya Çıkaracağız"
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Hamza Dağ, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: “İzmir’in Potansiyelini Ortaya Çıkaracağız”

Hamza Dağ, AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: “İzmir’in Potansiyelini Ortaya Çıkaracağız”

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
61 0

Hamza Dağ’ın İzmir Mitingindeki Konuşması

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Gündoğdu Meydanı’nda düzenlenen İzmir mitinginde yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kentte ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Dağ, AK Parti’ye gençlik kollarından başlayarak milletvekilliği ve genel başkan yardımcılığı gibi çeşitli görevlerde bulunduğunu ifade ederek, İzmir’e birçok hizmetin ulaştırılmasına vesile olduklarını dile getirdi.

İzmir’in Geleceği İçin Vizyonunu Açıkladı

Dağ, İzmir’in kronik sorunlarının çözüleceği günlerin yakın olduğunu vurgulayarak, “Eşsiz İzmir Vizyonu” çerçevesinde ulaşım, çevre, şehircilik, kentsel dönüşüm, altyapı, gençlik ve eğitim konularında projelerini halka sunduklarını belirtti. Dağ, İzmir’in potansiyelini ortaya çıkaracaklarını ve şehri daha yaşanabilir hale getireceklerini söyledi.

Destek İsteyen Yıldırım ve İnan

Eski Başbakan Binali Yıldırım da mitinge katılarak vatandaşlardan Hamza Dağ’a destek istedi. AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan ise İzmir’in tekrar bölgenin en önemli şehri olmasını arzuladıklarını ve demokrasi dersi vereceklerini ifade etti.

İzmir’in Şifası: Hamza Dağ

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, İzmir’in en iyi belediyecilik hizmetlerini hak ettiğini ve Hamza Dağ’ın şehrin şifası olduğunu belirtti. AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu da algı belediyeciliğine son verilmesi gerektiğini vurgulayarak gerçek belediyeciliğin önemine dikkat çekti.

Mitinge Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve sanatçı Cengiz Kurtoğlu da katıldı.

İlgili Yazılar