© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Gülbahar Akgün Kariyerindeki Başarıların Sırlarını Anlatıyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gülbahar Akgün Kariyerindeki Başarıların Sırlarını Anlatıyor

Gülbahar Akgün Kariyerindeki Başarıların Sırlarını Anlatıyor

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
270 0

Gülbahar Akgün’ün sahip olduğu akademik kariyere bakıldığında çok önemli başarılar görülüyor. Genç akademisyen şu an aktif olarak Doğu Akdeniz Üniversitesinde araştırma görevlisi olarak çalışıyor. Ancak sürekli olarak üretmek ve faydalı olmak bilinci onun akademik kariyerinin çok daha hızlı bir şekilde güçlenmesine olanak sağlıyor.

Master uygulamalı matematik ve bilgisayar bilimlerinde kriptografi tezini yazdıktan sonra matematik alanında doktorasına devam ediyor. Tüm bu yoğunluk içerisinde hizmet verdiği bu üniversiteye faydalı olabilmek adına hiçbir sorumluluktan kaçmayarak üniversitenin araştırma görevlisi temsilcisi senatosunda yer alıyor. Ve en son 2022 yılında Antalya’da düzenlenen İcaam konferansında bildirisini sunarak akademik başarılarına bir yenisini daha ekliyor.

Gülbahar Akgün kariyerindeki başarıların bu sırrını elbette çok çalışmaya ve yapmış olduğu işi çok sevmeye bağlıyor. Ve kendisi için en önemli motivasyon kaynaklarının hobileri olduğunu belirtiyor. Gülbahar Akgün boş zamanlarında kendi şiirlerini yazıyor. Hayvanları çok seviyor ve onların güçlü bir terapi kaynağı olduğunu düşünüyor. Ve Trabzonspor’a karşı duyduğu hayranlığı en büyük hobisi olarak anlatıyor.

Instagram:

https://www.instagram.com/akgun___gul/

İlgili Yazılar