© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Gazeteci İsmail Küçükkaya'nın Annesi Denizde Boğularak Hayatını Kaybetti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın Annesi Denizde Boğularak Hayatını Kaybetti

Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın Annesi Denizde Boğularak Hayatını Kaybetti

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
17 0

Denize Girdi, Kıyıdan 50 Metre Açıkta Suya Batıp Çıkmaya Başladı

Gazeteci İsmail Küçükkaya’nın annesi Halise Küçükkaya, tatil için Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Güzeloba Mahallesi’nde bulunan 5 yıldızlı bir otelin sahilinde denize girdi. Ancak kıyıdan 50 metre açıkta suya batıp çıkmaya başlayan Halise Küçükkaya’yı fark edenlerin ihbarı üzerine olay yerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şube Müdürlüğü’ne bağlı deniz polisi ve bölge ekibi ile 112 Acil Sağlık ekibi sevk edildi.

Cankurtaran Tarafından Kıyıya Çıkartıldı, Ancak…

Cankurtaran tarafından denizden kıyıya çıkartılan Halise Küçükkaya’nın, 112 Acil Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde kalp krizi geçirip suda boğularak hayatını kaybettiği belirlendi.

Cenazesi Memleketi Kütahya’ya Getirildi

Dört çocuk annesi Halise Küçükkaya’nın cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsinin ardından memleketi Kütahya’nın Simav ilçesine getirildi. Burada düzenlenen cenaze törenine ailenin yakınları ve çok sayıda seveni katıldı.

Yenimahalle Mezarlığı’nda Toprağa Verildi

Taziyelerin ardından Halil Ağa Camisinde cenaze töreni düzenlendi. Kılınan namazın ardından Halise Küçükkaya’nın cenazesi bir süre omuzlarda taşındıktan sonra Yenimahalle Mezarlığı’na götürülüp toprağa verildi. Valiler, milletvekilleri ve ailenin yakınları da cenaze töreninde hazır bulundu.

İlgili Yazılar