© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Eny Green Fenamen Şarkısı ile Müzik Yaşamına Geri Dönüyor
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Eny Green Fenamen Şarkısı ile Müzik Yaşamına Geri Dönüyor

Eny Green Fenamen Şarkısı ile Müzik Yaşamına Geri Dönüyor

Guid3rs Blog Guid3rs Blog - - 2 dk okuma süresi
292 0

Eny Green, özellikle 2000’li yıllarda yaptığı başarılı müzik çalışmaları ile adından söz ettiren bir rapçiydi. Bazı sorunlardan dolayı müzik yaşamına ara vermişti. Şimdilerde yeniden aktif müzik hayatına geri dönüyor. Oldukça başarılı olan Eny Green,  2021 yılında çıkardığı 3 single çalışması ile adından yine söz ettirmeyi başardı. 2022 yılında ise fenamen şarkısı ile geri dönmeye hazırlanan Eny Green şimdiden konuşulmaya başlandı.

Eny Green, fenamen şarkısında sosyal medya fenomenlerine konu eden bir şarkı hazırladı. 2022 yılında çıkaracağı bu şarkı özellikle sosyal medyada yankı uyandırdı. Eny Green yaptığı açıklamada şarkının yanı sıra aynı zamanda klip de çekileceği ve bu klibinin çok başarılı ve farklı bir içeriğe sahip olacağını açıkladı. İçeriğinin oldukça dikkat çekecek olan fenamen şarkısının klibi merakla bekleniyor. Müzik yaşamına İzmir’de devam eden Eny Green çalışmalarına hızla devam ediyor.

Eny Green’in Sosyal Medya Hesabı

Eny Green, sosyal medya hesabında da sıklıkla paylaşım yaparak mutlu olduğu anları sevenleri ile paylaşıyor. İçerik olarak Türkiye’de bir tek olacağı söylenen Eny Green, çalışma hayatına aktif olarak geri döndü. Bazı sorunlardan dolayı müzik hayatına ara vermek zorunda kalan Eny Green, 2022 yılında çıkaracağı yeni şarkısı ile dikkat çekmeyi başardı. Eny Green, 2006 yılında İstanbul Atatürk Kültür merkezinde verdiği konser ile basın mensupları tarafından Türkiye’nin ilk ve tek rapçisi seçildi. Eny Green in sosyal yaşamını yakından takip etmek için https://www.instagram.com/enygreenoffical/ Instagram hesabını takibe alabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar