© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Emekli Astsubaylar İzmir'de Hakları İçin Basın Açıklaması Yaptı
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Emekli Astsubaylar İzmir’de Hakları İçin Basın Açıklaması Yaptı

Emekli Astsubaylar İzmir’de Hakları İçin Basın Açıklaması Yaptı

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
38 0

CHP ve İYİ Parti’den Destek

Emekli astsubayların İzmir Gündoğdu Meydanı’nda düzenlediği basın açıklamasına, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu, İzmir Milletvekili Murat Bakan, CHP İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Ülkü Doğan, İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Özlale ve partililer de katıldı.

Emekli Astsubay Tamer Cihan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Emekli astsubaylar vdasino adına basın açıklamasını yapan Jandarma Emekli Astsubay Tamer Cihan, **ülke savunmasında en önde yer alan astsubayların haklarının verilmemesini** eleştirerek, “Haklarımızı alıncaya kadar tüm azim, inanç ve kararlılığımızla mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

CHP Milletvekili Murat Bakan’dan Taahhüt

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, astsubayların haklarının savunulması için gereken mücadeleyi vereceğini belirterek, vdasino giriş “Astsubay haklarında çok katkıları olan Genel Başkanımızın da selamlarını iletiyorum. Astsubayların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İYİ Parti Adayı Ümit Özlale’den Söz

İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Özlale, astsubayların tazminat haklarının verilmemesine itiraz ederek, “Sizlerin haklı mücadelesinde sonuna kadar yanınızda olacağız” sözü verdi.

Emekli Deniz Astsubay Namık Karaca’dan Çağrı

Emekli Deniz Astsubay Namık vdasino twitter Karaca, astsubayların onurlarının korunması gerektiğini vurgulayarak, “Onurumuzu korumak için bu mücadeleyi veriyoruz, adaletli ücretler istiyoruz” dedi.

İlgili Yazılar