© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Dijital Baskı Gergi Tavan Nedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Dijital Baskı Gergi Tavan Nedir?

Dijital Baskı Gergi Tavan Nedir?

Basin Bülteni Basin Bülteni - - 2 dk okuma süresi
238 0

Gergi tavan modellerinden birisi olan dijital baskı gergi tavan ile ışıklı doku gergi tavan kumaşına UV baskı yapılarak bu tavan modeli yapılıyor. UV baskı modeli tekniği ile tavanların uzun süre solmaması sağlanır. Ayrıca bu tavan modellerinde boya çıkma sorunu gibi bir sorun yaşamanız mümkün değildir. Bu tavan modelini detaylı bir şekilde incelemek için Bamax firmasının internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca firmada bulunan whatsapp butonu ve e-mail butonu üzerinden firma ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Dijital baskı gergi tavan modelinde tavanınızın uzun süre canlı bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. özellikle kapalı mekanlarda kullanılan dijital baskı gökyüzü resimleri ile mekanın da ferah olmasını sağlıyor.

HD gergi tavan modeli

Gergi tavan modelleri oldukça çeşitlidir. Bu modeller arasında HD gergi tavan modeli de bulunuyor. Bu sistem ile HD kalitede UV baskı yapılıyor. Özellikle mağaza ve iş yerlerinde kullanılan bu baskı modeli evlerde de kullanılabiliyor.

HD tavan modeli ile mekanınızın daha şık bir görüntüye kavuşmasını sağlarsınız. Üstelik HD gergi tavan modelini dilediğiniz görseli bastırma fırsatına sahip oluyorsunuz. Bu tavan modeli sadece evlerde iş yerlerinde değil aynı zamanda reklam sektöründe de kullanılabiliyor. Duvar ve tavanlarda kullanılan bu sistem sağlık açısından da oldukça zararsız bir üründür. Bamax internet adresi üzerinden bu sistemi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bamax firması barrisol tavan modelini 15 yıl garantili bir şekilde sizlere sunar.

İlgili Yazılar