© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den Adana Seyhan Ziyareti
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Adana Seyhan Ziyareti

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den Adana Seyhan Ziyareti

haberler haberler - - 2 dk okuma süresi
55 0

Özgür Özel’den Açıklamalar

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Adana Seyhan’ı ziyaret ederek belediye başkan adaylarına destek istedi. Özel, Adana’da 16 belediyede aday çıkardıklarını belirterek seçim hedeflerini paylaştı.

İttifak ve Seçimler

Özel, CHP’nin geçmiş seçimlerdeki gibi bir ittifakla gitmediğini vurgulayarak, Türkiye İttifakı’nın önemine değindi. Seyhan’da bulunan vatandaşlardan oy isteyen Özel, “Korku ittifakına karşı Türkiye İttifakı’yla yola çıktık” dedi.

Deprem ve Konutlar

Özgür Özel, 6 Şubat depremlerine atıfta bulunarak depreme dayanıklı kentler inşa etmenin önemini vurguladı. Adana’da söz verilen konutların sayısına dikkat çeken Özel, yapılan konut sayısının beklentilerin altında olduğunu belirtti.

İşsizlik ve Ekonomi

Adana’daki işsizlik sorununa da değinen Özel, Türkiye genelinde olduğu gibi Adana’nın da işsizlikle mücadele ettiğini ifade etti. Ekonomik sıkıntıları eleştiren Özel, hükümetin aldığı ekonomik kararları sert bir dille eleştirdi.

Mağduriyetler ve Çözüm Önerileri

Staj ve çıraklık mağdurlarının sorunlarına da dikkat çeken Özel, çiftçilerin yaşadığı zorlukları gündeme taşıdı. Özel, hükümetin çözüm odaklı politikalar üretmemesi durumunda CHP olarak bu konularda mücadelelerine devam edeceklerini belirtti.

Özgür Özel, Adana Seyhan ziyareti sırasında yaptığı açıklamalarla seçim öncesindeki önemli konuları gündeme getirdi ve partisinin seçim hedeflerini paylaştı. Özel’in Adana’da yapmış olduğu ziyaret ve açıklamaları, hem yerel siyaset hem de genel politikalar açısından önem taşıyor.

İlgili Yazılar