© 2021. Tüm hakları saklıdır.

Guid3rs

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Ankara Adayı Mansur Yavaş'tan Keçiören'e Ziyaret
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Ankara Adayı Mansur Yavaş’tan Keçiören’e Ziyaret

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Ankara Adayı Mansur Yavaş’tan Keçiören’e Ziyaret

haberler haberler - - 1 dk okuma süresi
64 0

“Bu Zihniyetin Sonu Gelmiştir” Açıklaması

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Ankara Adayı Mansur Yavaş, Keçiören’de vatandaşlarla bir araya geldi. Keçiören Belediye Başkan Adayı Mesut Özarslan’ın da katıldığı buluşmada Yavaş, **”Bu zihniyetin sonu gelmiştir”** dedi.

İşbirliği ve Hesap Verme Vurgusu

Yavaş, belediye meclisine yaptığı konuşmada, ilçelerin farklı tercihlerine saygı duyulması gerektiğini vurgulayarak, Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet etmek için iş birliği yapacaklarını belirtti. Ayrıca, yöneticilerin hesap verebilir olması gerektiğini ve israfın önlenmesi gerektiğini ifade etti.

Ankara İçin Yapılan İşlere Destek Çağrısı

Ankara halkının hakları için çalıştıklarını ve destek beklediklerini dile getiren Yavaş, yapılan ihalelerin canlı yayınlandığını ve hesap vermek zorunda olduklarını söyledi. Ailelere verilen desteklerin de önemine vurgu yaparak, kentin kalkınması için çiftçilere destek verdiklerini belirtti.

Yatırımlar ve Değişim Vurgusu

Yavaş, Keçiören’de yapılacak köprüler ve metro projeleri hakkında bilgi verirken, önceki dönemlerde yapılmayan projelerin sorumlularını eleştirdi. İsrafa karşı olduklarını ve her harcamanın hesabını verdiklerini söyleyen Yavaş, değişim çağrısında bulundu.

İlgili Yazılar